Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ragi liszt glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 47 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Ragi liszt glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Ragi liszt mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 336 kcal |
| Szénhidrátok | 72.6g |
| Cukrok (összesen) | 0.6g |
| Természetes | 0.6g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 11.5g |
| Vízoldható | 3.5g |
| Vízoldhatatlan | 8g |
| Fehérje | 7.3g |
| Zsír | 1.3g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1g |
| Nátrium | 5mg |
Ragi liszt glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 47 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Ragi liszt közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Ragi liszt glikémiás terhelése 100g-onként 47, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →