Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Puri glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Puri glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Puri mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 350 kcal |
| Szénhidrátok | 50g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0.8g |
| Vízoldhatatlan | 1.8g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 15g |
| Telített | 3g |
| Telítetlen | 12g |
| Nátrium | 300mg |
Puri glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Puri közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Puri glikémiás terhelése 100g-onként 33, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →