Marhahús szelet

Marhahús szelet

Nincs glikémiás index8/10

Nincs glikémiás index — nincs szénhidrát

0 g szénhidrát 100 g-ban
Logi pontszám 8/10
  • Kb. 27 g fehérje 100 g sült húsban
  • Kb. 16 g zsír 100 g-onként, a zsíros szélével együtt, ebből kb. 6 g telített zsírsav

Marhahús szelet nem rendelkezik glikémiás indexszel: nem tartalmaz szénhidrátot.

Ellenőrizve: 2026. szept. 30. · Források: USDA FoodData Central #168729 , Logi Nutrition Team · Az itt található információk nem minősülnek orvosi tanácsnak · Hiba jelentése

Ehelyett ajánlott

Marhahús szelet formái

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Marhahús szelet a(z) 11 114 élelmiszer egyike, amelyet a Logi pontoz, ha lefotózod az ételt — az adaggal együtt.

Folytatás a weben
Logi app, food index screen
Adagok
AdagGramm
3 oz cooked85 g
1 small steak (6 oz raw)115 g
1 medium steak (8 oz raw)153 g
1 large steak (1 lb raw)306 g

Tápértékek (100g-onként)

257
Kalória
0 g
Szénhidrátok
26.8 g
Fehérje
15.75 g
Zsír
100g-onként
Kalória257 kcal
Szénhidrátok0 g
Cukrok (összesen)0 g
Természetes0 g
Hozzáadott0 g
Rost0 g
Vízoldható0 g
Vízoldhatatlan0 g
Fehérje26.8 g
Zsír15.75 g
Telített6.49 g
Telítetlen9.26 g
Nátrium55 mg

Feldolgozottság szintje

10%
Minimális
Miért ez a pontszám?
  • Kb. 27 g fehérje 100 g sült húsban
  • Szénhidrátmentes: glikémiás terhelés 0
  • Cink- és B12-vitamin-forrás: kb. 5 mg cink 100 g-onként
  • Kb. 16 g zsír 100 g-onként, a zsíros szélével együtt, ebből kb. 6 g telített zsírsav
  • Energia-sűrű: kb. 260 kcal 100 g-onként; egy közepes szelet (kb. 150 g sült) közel 400 kcal-t tartalmaz

Allergének

Nincs feltüntetve EU-14 allergén

Alacsony GI-s receptek a Logi Food Coach-on

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Marhahús szelet glikémiás indexe?

Marhahús szelet nem rendelkezik glikémiás indexszel, mert nem tartalmaz szénhidrátot (0 g 100 g-ban).

Megfelelő-e a Marhahús szelet inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Marhahús szelet nem tartalmaz szénhidrátot, így önmagában nem emeli a vércukorszintet.

Nézd meg a(z) Marhahús szelet adatlapját a Logi alkalmazásban, a saját adagoddal.

Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.