Fűszeres kefir öntet

Fűszeres kefir öntet

GI 25 · Alacsony GL 1 · Alacsony Score 8/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Fűszeres kefir öntet glikémiás indexe 25, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más dairy összehasonlítva Fűszeres kefir öntet glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Fűszeres kefir öntet jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 25
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 1
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
45
Kalória
3.5g
Szénhidrátok
3.2g
Fehérje
1.2g
Zsír

Logi Pontszám: 8/10

Miért ez a pontszám?

Feldolgozottság szintje

30%
Minimális

Tápértékek (100g-onként)

Kalória45 kcal
Szénhidrátok3.5g
Cukrok (összesen)3.2g
Természetes3.2g
Hozzáadott0g
Rost0.3g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje3.2g
Zsír1.2g
Telített0.7g
Telítetlen0.5g
Nátrium40mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Fűszeres kefir öntet glikémiás indexe?

Fűszeres kefir öntet glikémiás indexe 25, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Fűszeres kefir öntet inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Fűszeres kefir öntet alacsony glikémiás indexű (25), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Fűszeres kefir öntet a vércukorra?

Fűszeres kefir öntet glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Magas fehérjetartalmú sajt Magas fehérjetartalmú desszert mangó maracuja Magas fehérjetartalmú rizspuding Hochland sajtkrém Tzatziki szósz Őszibarackos homogenizált sajt Stracciatella sajt Mézes görög joghurt
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.