Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
veganski šnicl ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim other, veganski šnicl rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
veganski šnicl je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 220 kcal |
| Ugljikohidrati | 20g |
| Šećeri (ukupno) | 2g |
| Prirodni | 1.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlakna | 4g |
| Topiva | 1.2g |
| Netopiva | 2.8g |
| Proteini | 13g |
| Masti | 10g |
| Zasićene | 1.5g |
| Nezasićene | 7g |
| Natrij | 600mg |
veganski šnicl ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
veganski šnicl ima umjeren glikemijski indeks (60). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
veganski šnicl ima glikemijsko opterećenje 12 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →