Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
salata od tjestenine s jajima i ribom ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 10 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim other, salata od tjestenine s jajima i ribom rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
salata od tjestenine s jajima i ribom je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ugljikohidrati | 18g |
| Šećeri (ukupno) | 1.5g |
| Prirodni | 1.0g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlakna | 1.5g |
| Topiva | 0.5g |
| Netopiva | 1g |
| Proteini | 10g |
| Masti | 11g |
| Zasićene | 2.2g |
| Nezasićene | 7.5g |
| Natrij | 420mg |
salata od tjestenine s jajima i ribom ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 10 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
salata od tjestenine s jajima i ribom ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
salata od tjestenine s jajima i ribom ima glikemijsko opterećenje 10 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →