Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
ruske okruglice ima glikemijski indeks 62, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 20 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, ruske okruglice rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
ruske okruglice je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ugljikohidrati | 32g |
| Šećeri (ukupno) | 1.2g |
| Prirodni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 2.2g |
| Topiva | 0.66g |
| Netopiva | 1.54g |
| Proteini | 6g |
| Masti | 3.5g |
| Zasićene | 1.2g |
| Nezasićene | 2.3g |
| Natrij | 350mg |
ruske okruglice ima glikemijski indeks 62, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 20 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
ruske okruglice ima umjeren glikemijski indeks (62). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
ruske okruglice ima glikemijsko opterećenje 20 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →