Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
rižin vafl ima glikemijski indeks 82, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 66 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, rižin vafl rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
rižin vafl može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 387 kcal |
| Ugljikohidrati | 81g |
| Šećeri (ukupno) | 0.9g |
| Prirodni | 0.9g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 3.5g |
| Topiva | 1.1g |
| Netopiva | 2.4g |
| Proteini | 7.5g |
| Masti | 3g |
| Zasićene | 0.6g |
| Nezasićene | 2.4g |
| Natrij | 7mg |
rižin vafl ima glikemijski indeks 82, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 66 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
rižin vafl ima visok glikemijski indeks (82). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
rižin vafl ima glikemijsko opterećenje 66 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →