Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Palačinke sa svježim sirom ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim dairy, Palačinke sa svježim sirom rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
Palačinke sa svježim sirom je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ugljikohidrati | 22g |
| Šećeri (ukupno) | 5g |
| Prirodni | 3.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlakna | 1g |
| Topiva | 0.3g |
| Netopiva | 0.7g |
| Proteini | 11g |
| Masti | 9g |
| Zasićene | 4g |
| Nezasićene | 4g |
| Natrij | 220mg |
Palačinke sa svježim sirom ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
Palačinke sa svježim sirom ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
Palačinke sa svježim sirom ima glikemijsko opterećenje 12 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →