Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Pahuljice od cjelovitih žitarica ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 36 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, Pahuljice od cjelovitih žitarica rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
Pahuljice od cjelovitih žitarica je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 350 kcal |
| Ugljikohidrati | 65g |
| Šećeri (ukupno) | 1g |
| Prirodni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 10g |
| Topiva | 3g |
| Netopiva | 7g |
| Proteini | 10g |
| Masti | 4g |
| Zasićene | 0.7g |
| Nezasićene | 3.3g |
| Natrij | 5mg |
Pahuljice od cjelovitih žitarica ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 36 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Pahuljice od cjelovitih žitarica ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
Pahuljice od cjelovitih žitarica ima glikemijsko opterećenje 36 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →