Mozzarella sir

Mozzarella sir

Nema glikemijskog indeksa6/10

Nema glikemijskog indeksa — nema ugljikohidrata

0.7 g ugljikohidrata na 100 g
Logi ocjena 6/10
  • Oko 16,5 g proteina na 100 g
  • Energetski bogat za svježi sir: oko 227 kcal na 100 g

Mozzarella sir nema glikemijski indeks: ne sadrži ugljikohidrate.

Pregledano 31. srp 2026. · Izvori: Logi Nutrition tim (sastav prema USDA, uz AI asistenciju i ljudsku provjeru) · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Umjesto ovoga

Oblici Mozzarella sir

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

Mozzarella sir je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen
Porcije
PorcijaGrami
1 tbsp, shredded7 g
1 cube (1 inch)18 g
1 slice (1 oz)28 g
1 oz28 g
1 cup, shredded112 g
1 ball (125 g)125 g
1 cup, diced132 g

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

227
Kalorije
0.7 g
Ugljikohidrati
16.5 g
Proteini
17.7 g
Masti
na 100g
Kalorije227 kcal
Ugljikohidrati0.7 g
Šećeri (ukupno)0.7 g
Prirodni0.7 g
Dodani0 g
Vlakna0 g
Topiva0 g
Netopiva0 g
Proteini16.5 g
Masti17.7 g
Zasićene11.51 g
Nezasićene6.2 g
Natrij600 mg

Stupanj prerade

60%
Umjeren
Zašto ova ocjena?
  • Oko 16,5 g proteina na 100 g
  • Gotovo bez ugljikohidrata: glikemijsko opterećenje 0
  • Bogat kalcijem: oko 600 mg na 100 g
  • Energetski bogat za svježi sir: oko 227 kcal na 100 g
  • Visok udio zasićenih masti: oko 12 g na 100 g

Alergeni

Sadrži: mlijeko

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks Mozzarella sir?

Mozzarella sir nema glikemijski indeks jer ne sadrži ugljikohidrate (0.7 g na 100 g).

Je li Mozzarella sir prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

Mozzarella sir ne sadrži ugljikohidrate, pa samostalno ne povisuje šećer u krvi.

Provjeri Mozzarella sir u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.