Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstoviny z cizrny ve tvaru mušlí má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 25 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními legumes se Těstoviny z cizrny ve tvaru mušlí řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těstoviny z cizrny ve tvaru mušlí je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 355 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 11g |
| Rozpustná | 3.3g |
| Nerozpustná | 7.7g |
| Bílkoviny | 20g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 0.7g |
| Nenasycené | 5.3g |
| Sodík | 10mg |
Těstoviny z cizrny ve tvaru mušlí má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 25 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstoviny z cizrny ve tvaru mušlí má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těstoviny z cizrny ve tvaru mušlí má glykemickou zátěž 25 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →