Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto z urad dal má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 9 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními legumes se Těsto z urad dal řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těsto z urad dal je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 120 kcal |
| Sacharidy | 20g |
| Cukry (celkem) | 0.5g |
| Přirozené | 0.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 5g |
| Rozpustná | 1.5g |
| Nerozpustná | 3.5g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 1g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 0.8g |
| Sodík | 5mg |
Těsto z urad dal má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 9 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto z urad dal má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těsto z urad dal má glykemickou zátěž 9 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →