Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto z celozrnné špaldové mouky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 21 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Těsto z celozrnné špaldové mouky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těsto z celozrnné špaldové mouky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 290 kcal |
| Sacharidy | 42g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 4g |
| Vláknina | 5g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 9g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 120mg |
Těsto z celozrnné špaldové mouky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 21 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto z celozrnné špaldové mouky má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těsto z celozrnné špaldové mouky má glykemickou zátěž 21 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →