Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto z celozrnné špaldové mouky má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 26 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těsto z celozrnné špaldové mouky řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Těsto z celozrnné špaldové mouky je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 260 kcal |
| Sacharidy | 48g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bílkoviny | 8g |
| Tuky | 3g |
| Nasycené | 0.5g |
| Nenasycené | 2g |
| Sodík | 250mg |
Těsto z celozrnné špaldové mouky má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 26 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto z celozrnné špaldové mouky má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Těsto z celozrnné špaldové mouky má glykemickou zátěž 26 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →