Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 27 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těsto řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Těsto je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 20g |
| Nasycené | 12g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 350mg |
Těsto má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 27 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Těsto má glykemickou zátěž 27 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →