Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na Takoyaki má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 17 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těsto na Takoyaki řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Těsto na Takoyaki může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 140 kcal |
| Sacharidy | 24g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasycené | 0.5g |
| Nenasycené | 2g |
| Sodík | 350mg |
Těsto na Takoyaki má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 17 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na Takoyaki má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Těsto na Takoyaki má glykemickou zátěž 17 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →