Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
těsto na palačinky má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se těsto na palačinky řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
těsto na palačinky může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 180 kcal |
| Sacharidy | 25g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 3g |
| Sodík | 220mg |
těsto na palačinky má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
těsto na palačinky má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
těsto na palačinky má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →