Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na celozrnnou pizzu má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 23 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těsto na celozrnnou pizzu řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těsto na celozrnnou pizzu je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 240 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.5g |
| Nerozpustná | 4.5g |
| Bílkoviny | 9g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasycené | 0.4g |
| Nenasycené | 2.1g |
| Sodík | 400mg |
Těsto na celozrnnou pizzu má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 23 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na celozrnnou pizzu má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těsto na celozrnnou pizzu má glykemickou zátěž 23 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →