Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Tempurové těsto má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 26 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Tempurové těsto řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Tempurové těsto může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 220 kcal |
| Sacharidy | 35g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 1g |
| Nenasycené | 5g |
| Sodík | 350mg |
Tempurové těsto má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 26 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Tempurové těsto má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Tempurové těsto má glykemickou zátěž 26 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →