Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Teff má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 26 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Teff řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Teff je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 367 kcal |
| Sacharidy | 73g |
| Cukry (celkem) | 1.8g |
| Přirozené | 1.8g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 8g |
| Rozpustná | 2.4g |
| Nerozpustná | 5.6g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 2.4g |
| Nasycené | 0.5g |
| Nenasycené | 1.9g |
| Sodík | 12mg |
Teff má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 26 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Teff má nízký glykemický index (35), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Teff má glykemickou zátěž 26 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →