Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Tagliatelle těstoviny má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Tagliatelle těstoviny řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Tagliatelle těstoviny je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 74g |
| Cukry (celkem) | 2.5g |
| Přirozené | 2.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 3g |
| Rozpustná | 0.9g |
| Nerozpustná | 2.1g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 1.2g |
| Sodík | 5mg |
Tagliatelle těstoviny má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Tagliatelle těstoviny má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Tagliatelle těstoviny má glykemickou zátěž 41 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →