Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Taco omáčka má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 7 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Taco omáčka řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Taco omáčka je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 60 kcal |
| Sacharidy | 14g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 6g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bílkoviny | 1g |
| Tuky | 0.5g |
| Nasycené | 0.1g |
| Nenasycené | 0.4g |
| Sodík | 900mg |
Taco omáčka má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 7 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Taco omáčka má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Taco omáčka má glykemickou zátěž 7 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →