Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Syrová brukev má glykemický index 62, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se Syrová brukev řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Syrová brukev je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 28 kcal |
| Sacharidy | 6.4g |
| Cukry (celkem) | 3.8g |
| Přirozené | 3.8g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1.8g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 0.9g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasycené | 0.01g |
| Nenasycené | 0.09g |
| Sodík | 67mg |
Syrová brukev má glykemický index 62, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Syrová brukev má střední glykemický index (62). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Syrová brukev má glykemickou zátěž 4 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →