Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušený fík má glykemický index 61, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními fruits se Sušený fík řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Sušený fík je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 249 kcal |
| Sacharidy | 63.9g |
| Cukry (celkem) | 47.9g |
| Přirozené | 47.9g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 9.8g |
| Rozpustná | 3.5g |
| Nerozpustná | 6.3g |
| Bílkoviny | 3.3g |
| Tuky | 0.9g |
| Nasycené | 0.1g |
| Nenasycené | 0.6g |
| Sodík | 10mg |
Sušený fík má glykemický index 61, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušený fík má střední glykemický index (61). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Sušený fík má glykemickou zátěž 16 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →