Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
ovocný džem má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 39 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se ovocný džem řadí nad průměr v glykemickém indexu.
ovocný džem je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 250 kcal |
| Sacharidy | 60g |
| Cukry (celkem) | 50g |
| Přirozené | 10.0g |
| Přidané | 40g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 0.5g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0.1g |
| Sodík | 10mg |
ovocný džem má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 39 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
ovocný džem má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
ovocný džem má glykemickou zátěž 39 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →