Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovocná příprava má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ovocná příprava řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovocná příprava je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 110 kcal |
| Sacharidy | 27g |
| Cukry (celkem) | 24g |
| Přirozené | 9.0g |
| Přidané | 15g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 0.5g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0.1g |
| Sodík | 10mg |
Ovocná příprava má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovocná příprava má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovocná příprava má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →