Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesné kokosové sušenky má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ovesné kokosové sušenky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovesné kokosové sušenky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 48g |
| Cukry (celkem) | 12g |
| Přirozené | 8.0g |
| Přidané | 4g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 16g |
| Nasycené | 9g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 120mg |
Ovesné kokosové sušenky má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesné kokosové sušenky má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovesné kokosové sušenky má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →