Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná, kakaová a medová/datlová svačina má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 27 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ovesná, kakaová a medová/datlová svačina řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovesná, kakaová a medová/datlová svačina je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 340 kcal |
| Sacharidy | 60g |
| Cukry (celkem) | 18g |
| Přirozené | 14.0g |
| Přidané | 4g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 4g |
| Sodík | 20mg |
Ovesná, kakaová a medová/datlová svačina má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 27 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná, kakaová a medová/datlová svačina má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovesná, kakaová a medová/datlová svačina má glykemickou zátěž 27 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →