Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovaltine prášek má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 48 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ovaltine prášek řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovaltine prášek je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 380 kcal |
| Sacharidy | 80g |
| Cukry (celkem) | 65g |
| Přirozené | 10.0g |
| Přidané | 55g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 2g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 0.8g |
| Sodík | 250mg |
Ovaltine prášek má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 48 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovaltine prášek má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovaltine prášek má glykemickou zátěž 48 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →