Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Oplatkový základ má glykemický index 80, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 60 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Oplatkový základ řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Oplatkový základ může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 480 kcal |
| Sacharidy | 75g |
| Cukry (celkem) | 25g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 20g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 18g |
| Nasycené | 7g |
| Nenasycené | 9g |
| Sodík | 180mg |
Oplatkový základ má glykemický index 80, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 60 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Oplatkový základ má vysoký glykemický index (80). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Oplatkový základ má glykemickou zátěž 60 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →