Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Odtučněné sušené mléko má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Odtučněné sušené mléko řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Odtučněné sušené mléko je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 360 kcal |
| Sacharidy | 52g |
| Cukry (celkem) | 52g |
| Přirozené | 52.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 36g |
| Tuky | 0.8g |
| Nasycené | 0.5g |
| Nenasycené | 0.3g |
| Sodík | 500mg |
Odtučněné sušené mléko má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Odtučněné sušené mléko má nízký glykemický index (35), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Odtučněné sušené mléko má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →