Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ochucovadlo na slaninu má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 24 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Ochucovadlo na slaninu řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ochucovadlo na slaninu je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 250 kcal |
| Sacharidy | 40g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 7g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 7g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 5g |
| Sodík | 12000mg |
Ochucovadlo na slaninu má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 24 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ochucovadlo na slaninu má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ochucovadlo na slaninu má glykemickou zátěž 24 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →