Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Obecná složka má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Obecná složka řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Obecná složka je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 200 kcal |
| Sacharidy | 30g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 4g |
| Vláknina | 3g |
| Rozpustná | 0.9g |
| Nerozpustná | 2.1g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 4g |
| Sodík | 400mg |
Obecná složka má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Obecná složka má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Obecná složka má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →