Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nízkokalorický celozrnný chléb má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Nízkokalorický celozrnný chléb řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Nízkokalorický celozrnný chléb je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 180 kcal |
| Sacharidy | 35g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 2.1g |
| Nerozpustná | 4.9g |
| Bílkoviny | 9g |
| Tuky | 2g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 1.2g |
| Sodík | 350mg |
Nízkokalorický celozrnný chléb má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Nízkokalorický celozrnný chléb má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Nízkokalorický celozrnný chléb má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →