Малинов вкус

Малинов вкус

GI 85 · ВисокГЛ 80 / 100 г1/10

Висок ГИ

85 GI

ГЛ 80 на 100 г

Logi резултат 1/10
  • Изключително нисък гликемичен индекс
  • Липса на хранителна плътност

Малинов вкус има гликемичен индекс 85 (Висок).

Актуализирано 30.09.2026 г. · Източници: Екип на Logi Nutrition (състав по USDA, с помощта на AI) · Информацията не е медицински съвет · Сигнализирай за грешка

Вместо това

Logi · Управление на инсулинова резистентност

Намалете кръвната захар с по-умни хранителни избори

Малинов вкус е една от 11 143 храни, които Logi оценява, когато снимате хранене — с порцията.

Продължете в браузъра
Logi app, food index screen

Хранителна стойност (на 100g)

380
Калории
95 g
Въглехидрати
0 g
Протеини
0 g
Мазнини
на 100g
Калории380 kcal
Въглехидрати95 g
Захари (общо)90 g
Природни0 g
Добавени90 g
Фибри0 g
Разтворими0 g
Неразтворими0 g
Протеини0 g
Мазнини0 g
Наситени0 g
Ненаситени0 g
Натрий10 mg

Ниво на обработка

95%
Силно обработен
Защо тази оценка?
  • Изключително нисък гликемичен индекс
  • Пренебрежимо ниско съдържание на калории
  • Минимално ниво на обработка
  • Липса на хранителна плътност
  • Източник на празни калории
  • Изкуствен ароматен профил

Алергени

Няма посочен алерген от ЕС-14

Рецепти с нисък ГИ в Logi Food Coach

Често задавани въпроси

Какъв е гликемичният индекс на Малинов вкус?

Малинов вкус има гликемичен индекс 85 (Висок) и гликемичен товар 80 на 100 г.

Подходящ ли е Малинов вкус за хора с инсулинова резистентност?

Малинов вкус има висок гликемичен индекс (85) и повишава кръвната захар бързо. Алтернатива с по-нисък товар е Замразени малини.

Как Малинов вкус влияе на кръвната захар?

Малинов вкус има гликемично натоварване 80 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.

Вижте Малинов вкус в приложението Logi, с вашата порция.

Food diary cheat sheet

Безплатен PDF — 3 стр.

Твоят седмичен хранителен дневник

Записвай хранене, гликемично натоварване и настроение. Открий модели за 3 седмици.

Без спам. Отпиши се по всяко време.