Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Нискомаслено натурално кисело мляко с чиа семена и парченца череша има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 3 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите dairy, Нискомаслено натурално кисело мляко с чиа семена и парченца череша се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Нискомаслено натурално кисело мляко с чиа семена и парченца череша е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 80 kcal |
| Въглехидрати | 9g |
| Захари (общо) | 6.5g |
| Природни | 6.5g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 2.2g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 5.5g |
| Мазнини | 2.2g |
| Наситени | 1.1g |
| Ненаситени | 1.1g |
| Натрий | 45mg |
Нискомаслено натурално кисело мляко с чиа семена и парченца череша има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 3 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Нискомаслено натурално кисело мляко с чиа семена и парченца череша има нисък гликемичен индекс (35), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Нискомаслено натурално кисело мляко с чиа семена и парченца череша има гликемично натоварване 3 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →