Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
мързеливи кнедли със спелта има гликемичен индекс 60, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 19 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите grains, мързеливи кнедли със спелта се нарежда над средното по гликемичен индекс.
мързеливи кнедли със спелта е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 180 kcal |
| Въглехидрати | 32g |
| Захари (общо) | 2.5g |
| Природни | 1.5g |
| Добавени | 1g |
| Фибри | 2.5g |
| Разтворими | 0.8g |
| Неразтворими | 1.8g |
| Протеини | 8g |
| Мазнини | 3g |
| Наситени | 1.2g |
| Ненаситени | 1.3g |
| Натрий | 120mg |
мързеливи кнедли със спелта има гликемичен индекс 60, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 19 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
мързеливи кнедли със спелта има умерен гликемичен индекс (60). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
мързеливи кнедли със спелта има гликемично натоварване 19 на 100g, което показва умерено влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →