Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Ефервесцентна таблетка с електролити има гликемичен индекс 60, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 21 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите beverages, Ефервесцентна таблетка с електролити се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Ефервесцентна таблетка с електролити е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 150 kcal |
| Въглехидрати | 35g |
| Захари (общо) | 2g |
| Природни | 0.0g |
| Добавени | 2g |
| Фибри | 0g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 0g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 8000mg |
Ефервесцентна таблетка с електролити има гликемичен индекс 60, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 21 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
Ефервесцентна таблетка с електролити има умерен гликемичен индекс (60). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Ефервесцентна таблетка с електролити има гликемично натоварване 21 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →