Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Яйчени нудли има гликемичен индекс 57, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 14 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите grains, Яйчени нудли се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Яйчени нудли е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 138 kcal |
| Въглехидрати | 25g |
| Захари (общо) | 0.6g |
| Природни | 0.6g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 1.3g |
| Разтворими | 0.3g |
| Неразтворими | 1g |
| Протеини | 5g |
| Мазнини | 2.1g |
| Наситени | 0.5g |
| Ненаситени | 1.1g |
| Натрий | 5mg |
Яйчени нудли има гликемичен индекс 57, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 14 на 100g, то има умерено влияние върху кръвната захар.
Яйчени нудли има умерен гликемичен индекс (57). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Яйчени нудли има гликемично натоварване 14 на 100g, което показва умерено влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →