Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Печени пекани без добавена захар или олио има гликемичен индекс 10, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите nuts, Печени пекани без добавена захар или олио се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Печени пекани без добавена захар или олио е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 691 kcal |
| Въглехидрати | 13.9g |
| Захари (общо) | 4g |
| Природни | 4.0g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 9.6g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 9.2g |
| Мазнини | 72g |
| Наситени | 6.2g |
| Ненаситени | 63g |
| Натрий | 0mg |
Печени пекани без добавена захар или олио има гликемичен индекс 10, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Печени пекани без добавена захар или олио има нисък гликемичен индекс (10), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Печени пекани без добавена захар или олио има гликемично натоварване 1 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →