Телешки стек

Телешки стек

Без гликемичен индекс8/10

Без гликемичен индекс — без въглехидрати

0 г въглехидрати на 100 г
Logi резултат 8/10
  • Около 27 г протеин на 100 г сготвено месо
  • Около 16 г мазнини на 100 г с мастния ръб, от които около 6 г са наситени

Телешки стек няма гликемичен индекс: не съдържа въглехидрати.

Прегледано на 30.09.2026 г. · Източници: USDA FoodData Central №168729 , Екип на Logi Nutrition · Информацията не е медицински съвет · Сигнализирай за грешка

Вместо това

Видове Телешки стек

Logi · Управление на инсулинова резистентност

Намалете кръвната захар с по-умни хранителни избори

Телешки стек е една от 11 143 храни, които Logi оценява, когато снимате хранене — с порцията.

Продължете в браузъра
Logi app, food index screen
Порции
ПорцияГрамове
3 oz cooked85 g
1 small steak (6 oz raw)115 g
1 medium steak (8 oz raw)153 g
1 large steak (1 lb raw)306 g

Хранителна стойност (на 100g)

257
Калории
0 g
Въглехидрати
26.8 g
Протеини
15.75 g
Мазнини
на 100g
Калории257 kcal
Въглехидрати0 g
Захари (общо)0 g
Природни0 g
Добавени0 g
Фибри0 g
Разтворими0 g
Неразтворими0 g
Протеини26.8 g
Мазнини15.75 g
Наситени6.49 g
Ненаситени9.26 g
Натрий55 mg

Ниво на обработка

10%
Минимален
Защо тази оценка?
  • Около 27 г протеин на 100 г сготвено месо
  • Без въглехидрати: гликемичен товар 0
  • Източник на цинк и витамин B12: около 5 мг цинк на 100 г
  • Около 16 г мазнини на 100 г с мастния ръб, от които около 6 г са наситени
  • Енергийно плътен: около 260 ккал на 100 г; средно голяма пържола (около 150 г сготвена) има близо 400 ккал

Алергени

Няма посочен алерген от ЕС-14

Рецепти с нисък ГИ в Logi Food Coach

Често задавани въпроси

Какъв е гликемичният индекс на Телешки стек?

Телешки стек няма гликемичен индекс, защото не съдържа въглехидрати (0 г на 100 г).

Подходящ ли е Телешки стек за хора с инсулинова резистентност?

Телешки стек не съдържа въглехидрати и самостоятелно не повишава кръвната захар.

Вижте Телешки стек в приложението Logi, с вашата порция.

Food diary cheat sheet

Безплатен PDF — 3 стр.

Твоят седмичен хранителен дневник

Записвай хранене, гликемично натоварване и настроение. Открий модели за 3 седмици.

Без спам. Отпиши се по всяко време.