Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Изкуствен оцветител (Червено 40, Червено 40 лак) има гликемичен индекс 0, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 0 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите other, Изкуствен оцветител (Червено 40, Червено 40 лак) се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Изкуствен оцветител (Червено 40, Червено 40 лак) е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 0 kcal |
| Въглехидрати | 0g |
| Захари (общо) | 0g |
| Природни | 0.0g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 0g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 0g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 0mg |
Изкуствен оцветител (Червено 40, Червено 40 лак) има гликемичен индекс 0, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 0 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Изкуствен оцветител (Червено 40, Червено 40 лак) има нисък гликемичен индекс (0), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Изкуствен оцветител (Червено 40, Червено 40 лак) има гликемично натоварване 0 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →