Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Вафельна основа має глікемічний індекс 80, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 60 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Вафельна основа займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Вафельна основа може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 480 kcal |
| Вуглеводи | 75g |
| Цукри (всього) | 25g |
| Природні | 5.0g |
| Додані | 20g |
| Клітковина | 2g |
| Розчинна | 0.6g |
| Нерозчинна | 1.4g |
| Білки | 6g |
| Жири | 18g |
| Насичені | 7g |
| Ненасичені | 9g |
| Натрій | 180mg |
Вафельна основа має глікемічний індекс 80, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 60 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Вафельна основа має високий глікемічний індекс (80). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Вафельна основа має глікемічне навантаження 60 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →