Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Вегемайт має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими other, Вегемайт займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Вегемайт — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 165 kcal |
| Вуглеводи | 14.9g |
| Цукри (всього) | 2.1g |
| Природні | 2.1g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 3.5g |
| Розчинна | 1.1g |
| Нерозчинна | 2.4g |
| Білки | 24.9g |
| Жири | 0.1g |
| Насичені | 0g |
| Ненасичені | 0.1g |
| Натрій | 3450mg |
Вегемайт має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Вегемайт має низький глікемічний індекс (0), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Вегемайт має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →