Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
спельтові млинці має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 15 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, спельтові млинці займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
спельтові млинці підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 180 kcal |
| Вуглеводи | 28g |
| Цукри (всього) | 2.5g |
| Природні | 2.5g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 6g |
| Жири | 4.5g |
| Насичені | 1.2g |
| Ненасичені | 2.5g |
| Натрій | 180mg |
спельтові млинці має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 15 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
спельтові млинці має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
спельтові млинці має глікемічне навантаження 15 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →