Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
шпецле має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 21 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, шпецле займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
шпецле може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 170 kcal |
| Вуглеводи | 30g |
| Цукри (всього) | 1.5g |
| Природні | 1.5g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1.5g |
| Розчинна | 0.5g |
| Нерозчинна | 1g |
| Білки | 6g |
| Жири | 2g |
| Насичені | 0.5g |
| Ненасичені | 1g |
| Натрій | 120mg |
шпецле має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 21 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
шпецле має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
шпецле має глікемічне навантаження 21 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →