Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
соєвий йогурт (несолодкий, рослинний) має глікемічний індекс 20, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими legumes, соєвий йогурт (несолодкий, рослинний) займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
соєвий йогурт (несолодкий, рослинний) — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 55 kcal |
| Вуглеводи | 2.5g |
| Цукри (всього) | 0.7g |
| Природні | 0.7g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1.2g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 4g |
| Жири | 2.5g |
| Насичені | 0.4g |
| Ненасичені | 2.1g |
| Натрій | 40mg |
соєвий йогурт (несолодкий, рослинний) має глікемічний індекс 20, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
соєвий йогурт (несолодкий, рослинний) має низький глікемічний індекс (20), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
соєвий йогурт (несолодкий, рослинний) має глікемічне навантаження 1 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →