Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Соєво-імбирна глазур має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 19 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими other, Соєво-імбирна глазур займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Соєво-імбирна глазур підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 180 kcal |
| Вуглеводи | 35g |
| Цукри (всього) | 25g |
| Природні | 5.0g |
| Додані | 20g |
| Клітковина | 0.5g |
| Розчинна | 0.2g |
| Нерозчинна | 0.4g |
| Білки | 4g |
| Жири | 1g |
| Насичені | 0.2g |
| Ненасичені | 0.8g |
| Натрій | 3500mg |
Соєво-імбирна глазур має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 19 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Соєво-імбирна глазур має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Соєво-імбирна глазур має глікемічне навантаження 19 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →