Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
грінки з кукурудзяного хліба з копченою паприкою має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 42 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, грінки з кукурудзяного хліба з копченою паприкою займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
грінки з кукурудзяного хліба з копченою паприкою може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 410 kcal |
| Вуглеводи | 60g |
| Цукри (всього) | 7g |
| Природні | 4.0g |
| Додані | 3g |
| Клітковина | 3g |
| Розчинна | 0.9g |
| Нерозчинна | 2.1g |
| Білки | 7g |
| Жири | 15g |
| Насичені | 2.5g |
| Ненасичені | 11g |
| Натрій | 700mg |
грінки з кукурудзяного хліба з копченою паприкою має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 42 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
грінки з кукурудзяного хліба з копченою паприкою має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
грінки з кукурудзяного хліба з копченою паприкою має глікемічне навантаження 42 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →